8.kolo FC Jílové B : Sokol Měchenice

8.kolo FC Jílové B : Sokol Měchenice                                                                                                                       2 : 3 (1:1)

Sestava: Borský – Mošnička, Sehnal, Krch, Jasanský – Muller, Nevrlý F., Grůša – Berecký, Nevrlý S., Zeman Jakub

Střídali: 46. Vavřina za Nevrlého S., 72. Kaňok za Jasanského

Branky: Nevrlý F., Vavřina

Trenér: Krch Miloš

Do tohoto utkání se nám podařilo vstoupit poměrně dobře, když v desáté minutě prokličkoval Franta celým vápnem hostí a ranou k tyči otevřel skóre, vypadalo to, že bychom mohli konečně získat nějaké body. Bohužel nás potom soupeř začal přehrávat, což jsme mu umožňovali naší nepřesnou hrou a laxním přístupem. Proto na sebe vyrovnání nenechalo dlouho čekat. První obrovskou šanci hostí ve dvacáté minutě stačil ještě Borský vyrazit na roh, ale o tři minuty později byl již na soupeřovu tvrdou střelu krátký. Až do konce poločasu se pak již obě mužstva předháněla pouze v nepřesnostech. A když v obrovské šanci před koncem poločasu selhal Grůša, šlo se do šaten za nerozhodného stavu.

Místo zraněného Sváti nastoupil do druhého poločasu Míla Vavřina, který i přes to,že je brankář, byl naším nejlepším hráčem. Jeho nejlepší okamžiky přišli mezi padesátou a šedesátou minutou utkání, nejprve ve vápně hostí vymotal dva obránce a místo střely nezištně přihrál před prázdnou bránu Berrymu, který místo sítě rozvlnil pouze kopřivy vedle vodárny. Až v 58. minutě se po Kubově prodloužení na zadní tyči hlavou prosadil Míla Vavřina.

Když jsme opět začali myslet na bodový zisk, po nenápadné akci a střele zpoza vápna se balon otřel o levou tyč naší brány a zapadl do sítě. Akce sice zaváněla ofsajdovým postavením před bránou clonícího hráče, rozhodčí ovšem branku uznal. V tuto chvíli to vypadalo, že tímto stavem zápas skončí, hosté ale podnikli útok po pravé straně hřiště a po následném centru překlonili skóre na svou stranu. Na tuto branku jsme dokázali odpovědět pouze Frantovou ránou z trestného kopu a když v nastavení z malého vápna přestřelil i Grůša, nezískali jsme ani bod a pomalu se posouváme do spodních pater tabulky. Další zápas odehrajeme na hřišti nováčka z Krňan, sraz je ve 14:00.