2:2 (0:2)

Sestava: Héč, Bodlák, Cienciala, Kostelníček, Maroušek (55´Půlpán), Antoš, Syrový, Kratochvíl, Mucks, Janošov, Dvořáček

Góly: 23´Dvořáček, 37´Kratochvíl

Utkání, které mělo být pouze formalitou a nutností se pro nás proměnilo v obrovskou blamáž a ostudu. Je úplně jedno, že domácí zaparkovali před vlastní brankou autobus, je úplně jedno, že jejich brankář podal svůj asi životní výkon, je úplně jedno, že domácí pomezní rozhodčí si hrál na stopera a odmával tři neexistující ofsajdy při třech gólech Kuby Marouška, je úplně jedno, že jsme se předháněli v zahazování šancí a že zápas vypadal jako hry kočky s myší, sice dost líné kočky, ale pořád kočky. Bohužel i přes hru na půl plynu a přes to, že si někteří na hřišti opět dělali co chtěli a jiní nedělali skoro nic a ještě dávali najevo svou nechuť do zápasu, jsme v suchém tričku vedli po poločase 2:0.

Domácí nás ale dokonale uspali, nás absolutně ani nenapadlo, že by se nám zde mohlo něco stát a byli jsme po zásluze potrestáni. Domácí nám v závěru, když jsme již klid na hřišti rušili pouze hlasitým chrápáním, dvakrát utekli a dokázali vyrovnat na 2:2.

Pro mne to byla asi největší ostuda jakou jsem kdy zažil, při vší úctě k soupeři, který asi bojoval na hranici svých možností, byl rozdíl v kvalitě obou mužstev asi jako mezi Kanadou a Japonskem v ledním hokeji, ale domácí ukázali, že když dáš do hry srdce, můžeš dokázat i nemožné a k tomu je třeba jim pogratulovat. U nás bude mít přístup některých jedinců drtivé následky.

Pro zajímavost odkaz na TJ Sokol Nespeky

http://www.sokolnespeky.cz/index.php/clanky-dorost/287-u19-tj-nespeky-fc-jilove-2-2-0-2