Sestava: Vavřina – Mošnička, Zeman Jan, Sehnal, Janošov – Vostárek M., Berecký, Cimpl, Krch – Machýček Jan, Zeman Jakub

Střídali: 46. Kahoun za Vostárka, 72. Bernard za Krcha

Branka: Machýček Jan

Trenér: Dvořák Jiří

S dalším soupeřem z blízkého okolí se nám bohužel nedařilo tak, jako minulou neděli proti Psárům. V prvním poločase byla hra vyrovnaná se spoustou nepřesností na obou stranách. Ve dvacáté minutě si svou jedinou šanci vytvořili domácí, kdy se k odraženému míči ve vápně dostal domácí útočník, ale naši téměř prázdnou bránu vysoko přestřelil. I my jsme mohli mít jednu stoprocentní šanci, kdy šel Marek sám na brankáře, ale jeho akci zastavil nesmyslně odpískaným ofsajdem hlavní rozhodčí.

Vstup do druhého poločasu se nám nevyvedl. Domácí po akci z levé strany nacentrovali míč před bránu, který prošel až na zadní tyč a tam nekrytý záložník domácích otevřel skóre. Do dalšího dějství se opět vložil hlavní rozhodčí, když neuznal regulérní gól Machymu. Bohužel za necelých pět minut se domácí dostali do dvoubrankového vedení, když Mílou vyraženou střelu dorazili do brány. Až patnáct minut před koncem jsme se prosadili i my, Machy obešel obránce i brankáře a snížil. V závěru jsme měli územní převahu, ale žádná z našich střel si již cestu do sítě nenašla.

Tuto neděli hostíme na domácím hřišti od 15:30 mužstvo AFK Libčice, doufáme, že nás přijdete podpořit.