8. kolo SK Votice – FC Jílové

3:1 (1:0)

Sestava: Héč, Janošov, Petržílek, Kostelníček, Bodlák (46´Remenár), Koksch (46´Syrový), Borecký, Plop, Mucks, Ctibor, Jelínek

Gól. 82´Syrový

Zápas ve Voticích jsme hráli stejně jako naše áčko v sobotu a tak dorostenci, kteří mají výkonnost na A mužstvo mužů, samozřejmě nemohli za dorost nastoupit a tak jsme na zápas ve Voticích jeli s některými nadějnými žáky a bez „hvězd“ :-). Nutno říct, že ti, kteří nastoupili se svého nelehkého úkolu chopili se ctí, celé mužstvo se semklo a příkladně bojovalo. Domácí samozřejmě diktovali tempo hry, ale i my jsme je rychlými protiútoky nenechávali v klidu a kdyby Pája Janošov zachoval větší klid v koncovce, mohli jsme jít dokonce i do vedení. Domácím se nakonec přeci jen podařilo ve 44 minutě dalekonosnou ranou překonat jinak skvělého Héče v brance a bylo to do půle 1:0.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, my se stále bránili a domácí nám odskočili až na 3-0. Poslední slovo ale nakonec patřilo nám, když po dlouhém výkopu Edy, Syrový upláchl a upravil na konečných 3:1.

Domácí vyhráli zaslouženě, ale kluky musíme pochválit, protože vzhledem k okolnostem neodehráli vůbec špatné utkání a zejména mladí získali cenné zkušenosti. Naše výkonnost i sebevědomí stále stoupá a věříme, že příští týden doma s druhým Rožmitálem, v kompletnější sestavě výkonnost potvrdíme a vyhrajeme alespoň o pět branek :-).