8. kolo FC Jílové – TJ Tatran Sedlčany

1:7 (0:3)

Sestava: Patočka, Bodlák, Cienciala, Syrový, Maroušek, Štrach, Hrobník (60´Kostelníček), Mucks (46´Antoš), Balouš M., Radimský, Dvořáček

Góly: 56´Cienciala

ŽK: 35´Dvořáček

Zápas proti skvělým starším dorostencům Sedlčan jsme prostě absolutně nezvládli. Ve zcela zdecimované sestavě bez celé řady opor a s hráči na nezvyklých postech, kdy útočníci hráli v obraně, brankář v útoku a stoper chytal, to vlastně ani jinak dopadnout nemohlo, neboť soupeř byl vyspělý s komplet hráči ročníků staršího dorostu. Proti této síle jsme nastoupili s kluky, kteří byli vesměs o dva až tři roky mladší, navíc řada našich borců nepodala dobrý výkon.
Sice jsme prvních cca 20 minut hráli naprosto vyrovnaný zápas, dostali se do třech velkých šancí a dokonce Radži nastřelil břevno, ale projevila se naše nemoc, neproměňování šancí a to proti takovémuto soupeři nemohlo zůstat bez trestu. První gól padl z penalty za faul Sajtny, hosté ho se štěstím proměnili, tím se zklidnili, my se naopak sesypali a zbytek utkání už byl jen otázkou výše skóre. My neměli prakticky koho vystřídat, ještě se zranil stoper Lukáš, na hřiště se dostali mladší dorostenci, kteří prakticky za starší dorost ještě nehráli a hosté v klidu sázeli branku za brankou. Jediným pozitivem byla branka a výkon Emila Cienciali, po velice hezké kombinaci, která ale jen kosmeticky upravila celkové skóre.

Příští týden nás čeká zápas proti PFA a to bude derby, na které se musíme dobře připravit. Doufejme, že se nám vylidní i marodka a opět roztočíme na hřišti v Měchenicích naše oblíbené tiki-taka :-).