Sestava: Vavřina, Mošnička, Sehnal, Jelen, Zeman Jan – Hanuš ml., Nevrlý F., Krch, Muller – Dvořák, Zeman Jakub

Střídali: 46. Bernard za Mullera, 85. Vostárek za Hanuše, 87. Kaňok za Zemana Jakuba

Branky: Nevrlý F. 2, Dvořák 2, Zeman Jak

Trenér: Krch Miloš

Tuto neděli jsme zajížděli do Chotče, která do té doby získala pouze jeden bod, proto jsme chtěli nějakým bodovým ziskem vylepšit naše postavení v tabulce, bohužel začátek zápasu tomu nijak neodpovídal. Soupeř nás přehrával a vytvořil si i několik slibných šancí, při kterých nás podržel Míla v bráně. Až ve dvacáté minutě nestačil na střelu domácích, tato branka nás vyhecovala ke zlepšenému výkonu. O vyrovnání se postaral Franta, když po hezké Milošově přihrávce sám před brankářem nezaváhal. Náš tlak neustále narůstal a výsledkem byla branka na 2:1, o kterou se z přímého kopu postaral opět Franta.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že bychom rádi vstřelili branku a zápas v poklidu dovedli do vítězného konce. Bohužel nám zle nevyšla první desetiminutovka, kdy soupeř po našich chybách třemi góly otočil skóre zápasu na 4:2. Naštěstí ani za tohoto nepříznivého stavu se náš tým nesesypal. Dvacet minut před koncem se po pravé straně protáhl Pajtáš a jeho přesný centr usměrnil do branky Ivan. Za dalších deset minut Ivan důsledně sledoval balon a po podklouznutí hostujícího obránce vyrovnal. Když už to vypadalo, že zápas spěje k remízovému konci, dostal se balon k osamocenému Kubovi a ten s přehledem skóroval. Po té rozhodčí Foreit nastavoval 7 minut, ale ani přesto se nepodařilo domácím vyrovnat.
Takže jsme dovezli tři cenné body z venku, které nás posunuly na páté místo v tabulce. Další zápas hrajeme v sobotu 1.10. na domácím hřišti s Dobrovízí, sraz je ve 14:30.