1:3 (0:0)

Sestava: Syrový, Cienciala, Héč, Strejček, Půlpan (51´Hervert), Kratochvíl, Mucks, Janošov,Balouš M., Patočka,

Góly: 48´Patočka, 51´Syrový, 78´Strejček

ŽK: 31´Balouš M.

Zápas mladších dorostů byl pro spoustu kluků zápasem vůle, protože nás bylo opět velmi málo a tak většina odehrála již zápas za dorost starší. Nicméně fotbalová kvalita byla na naší straně a na hřišti to podle toho vypadalo. Domácí byli bojovní, ale my se prosazovali výrazně lepšími individuálními schopnostmi a v prvním poločase jsme zápasu dominovali, leč bohužel bez gólového efektu.
Druhá půlka byla již kvůli rychle ubývajícím silám vyrovnanější, ale my se dokázali prosadit. Nejdříve Sajtna zužitkoval centr Kolína, aby se hned po minutě svým důrazem prosadil i Pavel Syrový, který tentokrát kvůli zranění prstů nemohl chytat a tak šel řádit do útoku a bylo to rázem 0:2…

Domácí se ale nevzdali, přitlačili nás před naši branku a začali se dostávat do šancí, které však výborně likvidoval Bodlo v bráně a dokázal zlikvidovat i penaltu za faul Edy Heče…. Domácí se 8 minut před koncem přeci jen dokázali prosadit a snížili na 1:2. Našim chlapcům již došli i poslední zbytky sil a tak visel doslova na vlásku. Domácí srovnat nedokázali a nakonec nás uklidnil přímý kop Kolína, jehož přímák doplachtil až za záda nešťastného domácího brankáře a upravil na konečných 1:3.

Vítězství to za první půli bylo zasloužené, ale domácí nám ho rozhodně nedali zadarmo a do posledních chvil se rvali alespoň o bod.