4. kolo FC Jílové – Český lev – Union Beroun

2:0 (1:0)

Sestava: Syrový, Kostelníček (74´Adámek), Cienciala, Strejček (53´Hervert), Půlpan, Hrobník (41´Kratochvíl), Mucks, Janošov, Balouš, Patočka, Štrach

Góly: 39´Balouš, 72´Kratochvíl

Po minulém týdnu, kdy bral mladší dorost tři body v Králově Dvoře, jsme si věřili i na dalšího soupeře z tohoto regionu České lvy z Berouna.
Zápasu předcházel duel starších dorostů a průběh utkání byl velice podobný. Kvůli našemu úzkému kádru, hrají nejlepší mladší dorostenci i za dorost starší a tak jediné z čeho jsme měli strach byla únava. I v tomto směru, ale již získáváme zkušenosti, navíc jsou kluci kvalitně trénovaní a tak i tento duel s průměrným soupeřem, měl celkem jednoznačný průběh.
V první půli nám sice trochu drhla kombinace, ale nádherná akce dua Hrobník – Balouš přeci jen znamenala vedení 1:0, kdy prvně jmenovaný nahrával a druhý zakončoval.
Ve druhém poločase jsme přeci jen trochu více „učesali“ mezihru a ze zápasu se stal hlavně souboj mezi našimi „střelci“ a hostujícím, výtečným brankářem, kterého dokázal prostřelit až Kryštof po nahrávce Michala Balouše a upravil na konečných 2:0.

Další velké šance již zůstali neproměněny, soupeř se vlastně nedostal přes perfektně fungující defenzivu vůbec k ničemu a tak jsme zaslouženě, leč trochu hubeně zvítězili 2:0.
Mužstvo se začíná sehrávat a i náš mladší dorost bude jistě v tabulce hrát důstojnou roli.