2:5 (2:2)

Sestava: Borecký, Bodlák, Nesvadba, Cienciala, Kostelníček, Antoš, Půlpán (46´Lébl), Héč (63´Velek), Mucks, Janošov (63´Bartoněk), Dvořáček (75´Ctibor)

Góly: 18´Dvořáček,40´Bodlák, 63´Mucks, 65´86´Nesvadba

Na poslední utkání sezony jsme jeli na hřiště Úval. Vzhledem k tomu, že se zápas křížil s utkáním áčka mužů, jeli jsme oslabeni o některé klíčové hráče, ale vzhledem ke kvalitě obou týmů to nemělo hrát až takovou roli, což se nakonec potvrdilo a i když se domácí dlouho drželi, tak zejména díky naší nemohoucnosti v koncovce a svým dvěma laciným gólům, které jsme jim darovali. Herní rozdíl byl od začátku obrovský, my hráli, drželi balon, vytvářeli si šance a domácí před vlastní branku zaparkovali “autobus” a občas se snažili vyrazit do ojedinělých protiútoků. Byli poměrně slušně organizovaní, takže nebylo úplně snadné se do jejich obrany dostat. Ujali jsme se záhy vedení, když Pítr prostřelil domácího brankáře a vedli jsme 0:1. Domácí poté dvěma slepenými brankami, které šly na vrub našeho brankáře Boreckého, zápas otočili a vedli 2:1, ale v poslední minutě první půle, nám to vrátil brankář domácích a propustil mezi prsty “nechytatelnou” dělovku Bodla z přímého kopu – 2:2.

Druhá půle byla herně víceméně podobná té první, jen jsme už nevyrobili žádnou hrubku. Domácí úporně bránili, my byli již trošičku nervózní, ale v 63. minutě vzal na sebe zodpovědnost “mistr popravčí” Filip Mucks, ve vápně našel odražený balón a z voleje nemilosrdně propálil vše, co mu stálo ve hře, a my vedli 2:3!  Aby nebylo o vítězi utkání pochyb, tak dvě minuty nato vsítil svou první letošní branku i další končící dorostenec a skvěle hrající Kuba Nesvadba a bylo prakticky rozhodnuto – 2:4… O vítězi již do konce nebylo pochyb, domácí se prakticky k ničemu nedostali a svůj skvělý výkon korunoval 5 minut před koncem zápasu opět Kuba Nesvadba a stylově se rozloučil se svými dorosteneckými roky, stejně tak, jako ostatní čtyři borci, kteří hráli svůj poslední zápas v dorostenecké kategorii- Josef Antoš, Jan Bodlák, Petr Dvořáček a Jakub Nesvadba!! Kluci, hráli jste skvěle a bylo mi ctí vás provést převážnou částí vašeho dosavadního fotbalového života, moc vám za celý realizační tým děkuji. Stejně tak je potřeba poděkovat celému mužstvu dorostenců, kteří v těžké soutěži, kterou bezpochyby 1. A třída Středočeského Kraje je, vybojovali skvělé druhé místo, kluci moc vám všem gratulujeme a těšíme se na další sezonu.