5:1 (3:0)

Sestava: Borecký, janošov, Cienciala, Kostelníček, Héč, Lébl (65´Ctibor), Štrach, Mucks, Jelínek, Koksch (45´Remenár), Půlpán

Góly: 6´21´50´Půlpán, 40´Lébl, 67´Héč

ŽK: 13´Héč

Ve třetím kole jsme doma přivítali hosty z Teplýšovic, kteří také oproti loňské sezoně prodělávají velkou generační výměnu a přijeli s velmi mladým týmem.
My po blamáži v Břežanech, museli promíchat sestavu, vrátil se po dovolené i očekávaný stoper Kostelníček a všechny tyto změny byli od začátku velice znát, naštěstí pro nás v tom pozitivním smyslu. Od první minuty jsme byli lepším týmem, slušně kombinovali a soupeře svírali na jeho polovině. S tlakem přicházeli i šance a během první půle jsme proměnili hned tři, když se již v 6 minutě trefil Půlpán, aby si to zopakoval ve 26 minutě, jednou levou, podruhé pravou nohou. Tomu chlapci je úplně jedno, na kterou nohu pumlíč sedne, roste nám z Pepíčka opravdový střelecký zabiják :-)…. Třetí branku a opravdu nádhernou vstřelil z dobrých 30 ti metrů bombou z voleje Roman Lébl a musí za ní poděkovat zejména Filipovi Mucksovi, který ho pár vteřin před tím ukázkově uvolnil o brankáře hostů, když ho asi z metru napálil, místo toho, aby skóroval, neboť takovými snadnými brankami sportovně pohrdá a raději je připravuje tímto nevídaným způsobem spoluhráčům :-).

Do druhého poločasu jsme vstoupili podobně aktivně jako do prvního a už v 50 minutě završil hattrik “Bumbum” Půlpán a bylo vlastně rozhodnuto. Hostům se poté v 61 minutě podařil brejk a snížili Dumským na 4:1, ale poslední slovo měl (vlastně jako vždy :-)), Eda Héč, který v 67 minutě další nádhernou bombou z dálky uzavřel celkové skóre na konečných 5:1.
Zápas již od nás vypadal lépe a i přes mladšího soupeře, jsme utkání nezvládli pouze větší silou, ale i fotbalovostí a pevně věřím, že naše výkonnost půjde už pouze nahoru, kluci si začínají na sebe zvykat, snad jsme pro většinu již nalezli i ty správné posty. Uvidíme již příští týden v Dobříši, to bude první z testů proti výbornému soupeři.