3. kolo FC Jílové B : SK Černošice

3. kolo FC Jílové B : SK Černošice
3 : 0 (1:0)

Sestava: Schlosser – Mošnička, Sehnal, Matoušek, Bernard – Muller, Nevrlý F., Krch, Grůša – Nevrlý S., Zeman Jakub

Střídali: 67. Vostárek za Zemana, 78. Kaňok za Mullera

Branky: Grůša, Nevrlý F., Sehnal

Trenéři: Krch Miloš, Jasanský Pavel

Po debaklu v Libčicích jsme si chtěli napravit reputaci doma proti Černošicím. Bohužel ani tentokrát jsme nemohli nastoupit v plné sestavě, k několika zraněným a omluveným přibyl na poslední chvíli i Zubejda, který byl natolik indisponován, že nemohl zasáhnout do zápasu. I přesto se zbytek mužstva snažil zápas rozhodnout od prvních minut. Hned od začátku se hrálo především na polovině hostí a vytvořili jsme si i několik slibných příležitostí ke skórování.
Po několika nevyužitých šancích jsme se konečně prosadili díky hlavičce Zdenka Grůši, po hezkém Sváťově centru. Ani tato branka nás neuklidnila natolik,abychom si v dalších slibných příležitostech počínali klidněji a přesněji, proto málem přišel trest z ojedinělé akce hostí, kdy na penaltě zůstal osamocený útočník, který naštěstí pálil těsně vedle, a tak jsme šli do kabin s jednobrankovým náskokem.
Ve druhém poločase jsme se snažili utkání co nejrychleji rozhodnout, ale stále jsme nemohli překonat výborného brankáře hostí. Až v 70. minutě po Bernošově centru z levé strany si na míč naběhl osamocený Franta a prudkou hlavičkou o břevno zvýšil na 2:0. Po této brance jsme již zápas kontrolovali a před koncem se po rozehraném rohovém kopu a nezištné Milošově přihrávce do míče z dvaceti pěti metrů opřel Petr Sehnal a krásnou ranou k tyči uzavřel gólový účet zápasu.