23. kolo FC Jílové – TJ Sokol Nespeky

7:2 (3:1)

Sestava: Héč, Bodlák, Cienciala, Kostelníček, Antoš, Štrach, Půlpán (59´Hervert), Kratochvíl, Mucks, Janošov, Lébl

Góly: 22´Štrach, 27´Bodlák, 37´Mucks, 69´Kratochvíl, 50´79´89´Cienciala

Po hubeném vítězství v Teplýšovicích 1:2, nás čekali na domácím hřišti Nespeky, se kterými jsme na podzim remizovali 2:2. Bylo to utkání plné našich šancí, které jsme bohužel neproměňovali a na místo výsledku minimálně 10:2 to skončilo již zmiňovanou remízou 2:2 a tak jsme měli opět co napravovat.

Do utkání jsme vstoupili velice dobře, soupeře jsme jasně přehrávali, vytvořili jsme si 2 gólovky, ale jako tradičně jsme je neproměnili. V osmé minutě přišel šok! Soupeř se dostal poprvé k brance a hned skóroval. Kluky to však nepoložilo, spíše nakoplo zvýšili pohyb a kombinacemi se dostávali do spousty šancí. Ve 22. 27. 37. minutě se nám podařilo vstřelit branky a poločas skončil 3:1.

Do druhé půle jsme šli s tím, že nedopustíme, aby se opakoval scénář z Nespek a my ztratili dvoubrankové vedení. Začátek opět patřil nám a v 50. minutě jsme zvýšili na 4:1. Dle průběhu hry nic nenasvědčovalo tomu, že by mohlo dojít k nějakému dramatu ale v 60. minutě jsme faulovali poblíž pokutového území a soupeř z následného trestného kopu snížil na 4:2. Kluci si stále vytvářeli velké množství šancí a bylo otázkou času, kdy soupeře dorazí. Netrvalo dlouho a v 68. minutě dal Kryštof pátý gól, pak ještě Emil přidal dvě branky v 79. a 89. minutě kdy dovršil hattrick a uzavřel skóre na konečných 7:2.