19. kolo SK Rakovník – FC Jílové

2:0 (2:0)

Sestava: Syrový, Borecký, Cienciala, Héč, Adámek (41´Hrobník), Mucks, Janošov, Hron, Hervert, Patočka, Půlpán (60´Kostelníček)

Zápas mladších dorostů byl poznamenán vyloučením klíčového záložníka Kryštofa v utkání starších dorostů a tak náš výkon byl zaměřen zejména na defenzivu. Domácí byli lepší, ale nebyl to na druhou stranu soupeř, který by nás měl nějak více potrápit, pokud bychom byli v kompletním složení. Domácím se v závěru poločasu podařilo dvěma góly prolomit náš obranný val, my do druhého poločasu rezignovali na naši kombinační hru, vysunuli dopředu k Pájovi J. i Pavla Syrového, do branky se zasunul Sajtna a chtěli domácí potrápit nákopy na tuto útočnou dvojici. Kluci však byli dobře bráněni a i když se prali jako lvi, tak proti zdvojení domácích obránců neměli příliš šancí. Domácí už také Sajtnu neprostřelili a tak zápas skončil výhrou 2:0.

Zaslouženou výhrou. Jedinou kaňkou zápasu bylo chování domácího trenéra, který i při evidentních bolestivých nakopnutí našich nejmladších hráč, nechtěl přerušit hru ani za rozhodnutého stavu a řval na své svěřence, aby hráli dál a směrem k naší lavičce pořvával ať ty prcky šoupnem do přípravky. Nepochopitelné, neurvalé a bezohledné chování však nic nezměnilo na tom, že domácí vyhráli zcela zaslouženě a my se vraceli s prázdnou.