17. kolo FC Jílové – MFK Dobříš

2:3 (1:2)

Sestava: Borecký (46´Petržílek), Cienciala, Remenár, Kostelníček, Héč, Štrach, Mucks, Janošov, Ctibor, Jelínek, Půlpán (89´Novotný)

Góly: 22´Cienciala, 63´Štrach

Tentokrát jsme doma přivítali mužstvo Dobříše, po našich dobrých výkonech v prvních třech kolech, jsme šli do zápasu jednoznačně v roli favorita i bodový odstup od soupeře, který byl třetí od konce jasně říkal, kdo by měl v tomto zápase tahat za delší konec. Leč statistiky a předpoklady jsou jedna věc, ale nakonec se pravda vždycky ukáže až na trávníku. Zápas jsme absolutně nezvládli, pravděpodobně utkání chlapci podcenili a hosté navíc předvedli velice bojovný výkon v němž nakonec asi zaslouženě zvítězili.
Pro nás to je zasloužená facka , protože jsme si mysleli, že vítězství přijde samo. V prvním poločase hosté postupně odskočili do dvoubrankového rozdílu a my samozřejmě nedokázali proměňovat šance, které jsme si vytvořili. Dokázali jsme sice po úporné snaze zápas vyrovnat z 0:2 na 2:2 po brankách Ciencialy ve 22 a Štracha v 63. minutě, ale poslední slovo patřilo hostům po krásném brejku a hlavičce Váhaly, který v 80. minutě vstřelil vítěznou branku a hosté si překvapivě odvážejí všechny tři body.

Teď máme volno a za dva týdny nás doma čeká Jesenice. Reparát za výkon proti Dobříši bude bezpodmínečně nutný, ale s výkonem, který jsme podali včera, bychom neměli žádnou šanci.