5 : 0 (3:0)

Sestava: Vavřina – Berecký, Mošnička, Sehnal, Zeman Jan – Kahoun, Čmelík, Krch, Bernard – Machýček, Zeman Jakub

Střídali: 58. Pospíšil za Bernarda

Trenér: Dvořák Jiří

Tento zápas na hřišti prvního mužstva tabulky se od začátku nevyvíjel dobře. Jelikož jsme Pinďoura museli nechat na áčku a Mára Cimpl měl školu, měli jsme co dělat, abychom dali dohromady jedenáct lidí. Prvních dvacet minut bylo celkem vyrovnaných, největší šanci měl Machy, ale jeho střela těsně minula pravou tyč. Poté nás domácí začali přehrávat a záhy se ujali vedení. Do konce poločasu ještě přidali dva zásahy a o osudu utkání již bylo rozhodnuto a to i díky tomu, že nám rozhodčí neuznal regulérní gól Kuby Zemana.

Ve druhém poločase se zápas již dohrával a domácí ještě přidali dva góly. My jsme se už k bráně téměř nedostali a nyní se soustředíme na nedělní zápas s Chotčí, který začíná v 13:30 hodin.