12. kolo FC Jílové – SK Litavan Bohutín

8:0 (3:0)

Sestava: Borecký, Janošov, Remenár, Kostelníček, Cienciala, Héč (46´Hrobník), Mucks, Ctibor, Jelínek, Půlpán, Lébl (64´Syrový)

Góly: 12´85´Půlpán, 28´Héč, 30´Mucks, 65´Jelínek, 75´Hrobník, 82´Mucks, 84´Janošov

Poslední letošní domácí mistrovské utkání jsme přivítali soupeře z Bohutína, který byl v tabulce o bod nad námi, takže pokud jsme chtěli jít před něj, museli jsme zvítězit. Věřili jsme, že pokud zopakujeme hru z Milína a vyvarujeme se hrubek v obranné fázi, tak máme velmi slušnou šanci na úspěch, nicméně to co chlapci nakonec se soupeřem provedli, to překonalo naše nejoptimistější představy. Opět v pozměněné sestavě, tentokrát se dvěma hroty, jsme se do hostů od začátku zakousli a hosté se z našich kleští vlastně po celý zápas nedokázali vyprostit. Ne, že by se nesnažili také udeřit, ale buď si s jejich pokusy poradila naše defenziva, nebo prostě selhali v koncovce. Do poločasu jsme vedli 3-0, po pěkných brankách a to jsme si ještě dovolili luxus neproměněné penalty, při které Tomáš Kostelníček málem přerazil tyč hostující branky :-).

O poločase jsme ale chlapce nabádali k obezřetnosti, neboť soupeř stále kousal, ale kluci k zápasu tentokrát přistoupili opravdu zodpovědně a i druhý poločas byl zcela v naší režii…. Brzy se nám podařilo vstřelit čtvrtou branku a tím se odpor soupeře definitivně zlomil a už to byla jen totální destrukce a na hřišti vlastně existovalo jen jedno mužstvo. Kluci přítomné fanoušky potěšili dalšími oku lahodícími akcemi a krásnými góly a zápas si tentokrát opravdu užili.

Na úplně poslední podzimní mistrák jedeme do Jinců a uvidíme jak se i tam projeví naše stále vzrůstající herní kvalita. Každopádně již teď lze říci, že po začátku, kdy naše výkony byly dost strašné, jsme se sehráli, kluci si zvykli na nový styl fotbalu a dokážeme hrát opravdu kvalitní zápasy a fotbalem bavíme sebe i přítomné diváky. Z domácího hřiště jsme dokázali udělat pevnost, ani jednou zde neprohráli. Teď ještě zvýšit kvalitu i na hřištích soupeřů a čeká nás zajímavé jaro.