5:2 (3:1)

Sestava: Héč, Janošov, Petržílek, Remenár (61´Novotný), Kostelníček, Syrový, Borecký (61´Langhamer), Mucks, Ctibor (46´Bartoněk), Jelínek, Půlpán

Góly: 33´Borecký, 47´Janošov

ŽK: 19´Janošov, 77´Syrový

Kdo neviděl, neuvěří. Dle výsledku naprosto jasná záležitost, ale výsledek absolutně neodpovídá tomu co se dělo na hřišti. Zápas se nám křížil se zápasem áčka, takže nejlepší dorostenci jeli s muži, nám chyběli i někteří marodi a tak jsme si museli pomoct i dvěma staršími žáky. Do utkání jsme i v improvizované sestavě vlétli sebevědomě, dobře jsme kombinovali a zápasu dominovali, nicméně nás výsledek zápasu stáli obrovské individuální hrubky a neuvěřitelná a leckdy až úsměvná střelecká impotence, kdy jsme nedokázali proměnit ani ty největší šance.
O průběhu utkání vypovídá i poměr rohových kopů v poměru 4:17 pro nás, ale mi nedokázali proměnit ani jeden a domácí ze čtyř dali dva góly!!! Vlastně po celých 90 minut jsme prostě byli lepším mužstvem a domácí spoléhali jen na své rychlé a nebezpečné hroty a jednoduché nákopy. Domácí tvrdě trestali naše hrubky a naše šance zůstávaly neproměněny a to rozhodlo o osudu utkání.
Po utkání k nám do kabiny přišel trenér domácích, kluky pochválil, řekl, že jsme hráli nádherný fotbal a absolutně si nezasloužili prohrát. Musíme toto sportovní gesto ocenit, nicméně body prostě zůstali doma, protože domácí byli výrazně střelecky potentnější.

V příštích zápasech musíme navázat na výkon, ale musíme se vyvarovat chyb a mít trošku klidu v koncovce, pak to bude skvělé a určitě zase najedeme na vítěznou vlnu.