10. kolo FC Jílové – SK Spartak Příbram

2:2 (0:0)

Sestava: Kratochvíl, Cienciala, Héč, Syrový, Hervert (41´Kostelníček), Štrach, Hrobník, Mucks, Janošov, Balouš, Patočka

Góly: 57´Syrový, 66´Balouš

Utkání mladších dorostenců, již bylo z našeho pohledu mnohem radostnější a vyrovnanější, než souboj dorostů starších.
Za nás, až na tři čerstvé borce, nastoupili stejní hoši jako za dorost starší :-), ale kluci prokázali, že mají bojovné srdce a i s 90ti minutovým handicapem dokáží otáčet nepříznivý vývoj zápasu proti takto kvalitnímu soupeři.
První poločas se hrál poměrně vyrovnaný zápas, ve kterém hosté sice více drželi míč, ale my zase měli vyloženější příležitosti, které „ale opravdu nešli dát“ :-)
Ve druhém poločase nás hosté zatlačili a dvěma slepenými góly odskočili na rozdíl dvou branek. I vzhledem k naší narůstající únavě, kdy někteří téměř nemohli chodit se zdálo být rozhodnuto, ale kluci v sobě našli zbytky sil a dokázali nejprve snížit po pěkné kombinaci na hranici ofsajdu Pavlem Syrovým na 1:2, aby deset minut před koncem vyrovnal nevídanou bombou ze 30ti metrů Michal Balouš, který během letu svého projektilu dokázal z hostujícího brankáře dokonce odlít sádrový odlitek v životní velikosti :-).

Obě mužstva se v závěru snažila vsítit vítěznou branku, ale nakonec se obě mužstva rozešla smírně a asi zaslouženě si rozdělila body.