10. kolo FC Jílové B : SK Hostivice

10. kolo FC Jílové B : Sokol Hostivice                                                                                                                                  1 : 4 (1:2)

Sestava: Vavřina – Vostárek, Krch, Muller, Bernard – Grůša, Nevrlý F., Berecký, Štědroňský ml. – Zeman Jakub, Nevrlý S.

Střídali: 46. Chalupa za Vostárka, 73. Kaňok za Bernarda

Branka: Nevrlý F.

Trenér: Krch Miloš

Ani v tomto utkání s jedním z nejslabších týmů soutěže se nám nepodařilo bodovat, takže se pomalu, ale jistě posouváme do pásma sestupu. Po katastrofálním začátku, kdy jsme v desáté minutě prohrávali 0:2, nám v šestnácté minutě svitla naděje, kdy hostující hráč zabránil Sváťově hlavičce, byl vyloučen a odpískána penalta, kterou Franta s jistotou proměnil. Bohužel ani sedmdesát pět minut trvající přesilovka nám nestačila k otočení výsledku, přestože jsme do poločasu měli několik vyložených gólových příležitostí.

Po změně stran pokračoval festival neproměněných šancí. Když se neujala ani Frantova střela z trestného kopu, která skončila na tyči, přišel zákonitý trest. Po zbytečném rohu se hosté prosadili hlavou a zvýšili tak na 1:3. Po tomto gólu jsme již neměli šanci cokoli se zápasem udělat, a tak nás hosté potrestali ještě jedním gólem.

V dalším utkání zajíždíme do Úhonic, sraz je ve 12:00.