3. kolo TJ Sokol Sedlec Prčice – FC Jílové

3:8 (1:4)

Sestava: Syrový (46´Héč), Bodlák, Nesvadba, Cienciala, Antoš, Hervert, Půlpán, Héč (46´Syrový), Kratochvíl, Mucks, Dvořáček

Góly: 2´Půlpán, 29´38´Dvořáček, 34´Héč, 55´65´87´Syrový

ŽK: 47´Antoš, 56´Mucks

Na první mistrák do Prčic, jsme jeli bez celé řady opor, kdy zejména z důvodu zranění, nemocí, či dovolených chyběla celá řada borců ( Štrach, Janošov, Maroušek, Kostelníček, Balouš i všichni starší žáci, kteří byli na soustředění) a my jeli přesně v 11 lidech, bez možnosti střídání… Přesto jsme přijeli s kvalitním kádrem a do zápasu šli sebevědomě a rozhodně jsme se nezříkali úlohy favorita.  A zápas také podle toho od začátku vypadal, my jsme udávali tempo hry, my byli tím dominantním mužstvem na hřišti a i když se domácí snažili a ukázali několik výrazných individualit , jako například rychlonohého a důrazného útočníka, který nám vstřelil všechny tři branky a také šikovného a téměř nepřekonatelného stopera, který nám během prvních deseti minut odmával snad 12 ofsajdů :-), tak jsme se přesto dokázali prosadit a skóre pomalu, ale jistě narůstalo až na 4:0. Teprve poté v závěru poločasu jsme již trochu ztratili koncentraci a domácí po brejku snížili na 1:4 a takto se šlo do kabin.

Do druhé půle domácí vlétli poměrně živě, branka v závěru první půle jim ještě vlila naději a sílu, ale my jsme si zkušeně hlídali výsledek a pomalu ale jistě odskakovali ve skóre a teprve potom domácí přeci jen snižovali. Zápas byl naprosto jednoznačný, mrzí nás pouze tři zbytečně inkasované branky a několik hluchých pasáží a také řada neproměněných šancí. Je naprosto jasné, že s návratem velkých opor náš výkon jen a jen poroste a také je jasné, že budeme muset i propotit tričko proti kvalitnějším soupeřům. První dva přijdou již tento týden, kdy nejdříve zavítáme na derby do Kostelce a poté přivítáme jednoho z favoritů soutěže, mužstvo Votic… Ale favoritem soutěže jsme i my, takže konečně zřejmě padne kosa na kámen, již se těšíme.