Sestava: Vavřina – Kaňok, Mošnička, Jelen, Zeman Jan – Muller M., Jakeš, Grůša – Krch, Berecký, Zeman Jakub

Střídali: Bernard za Kaňoka (45.), Vostárek za Jakeše (69.)

Branky: Zeman Jan, Zeman Jakub, Berecký, Vostárek

Trenér: Miloš Krch

Bohužel i na první mistrovské utkání jsme nemohli nastoupit v plné síle. Chyběli oba bratři Nevrlí a těsně před utkáním se omluvil i Aleš Štorc, takže jsme museli se sestavou opět improvizovat. V prvním poločase za neustálého deště a na neposekaném trávníku jsme si během prvního poločasu nevytvořili téměř žádnou šanci. Výjimkou byla pouze Milošem nastřelená tyč v desáté minutě a Mírův průnik těsně před poločasem, naopak hosté se po menším zaváhání naší obrany ve třicáté minutě krásnou střelou dostali do vedení.
Do druhého poločasu jsme provedli několik změn, což se projevilo na zvýšené aktivitě směrem dopředu. Obvzláště Mošna z postu pravého obránce vytrvale podporoval naše útočné snažení. Výsledkem našeho tlaku byla po Radovanově úniku odpískaná penalta, kterou s jistotou proměnil Zubejda. Bohužel nás do kolen dostal zbytečný Mirkův faul v pokutovém území a následná penalt, kterou hosté, i přes to, že si na ni Míla sáhl, proměnili. Poté jsme měli několikrát štěstí při šancích hráčů Čísovic, které hosté trestuhodně zahodili a několika skvělými zákroky nás podržel i Míla v bráně. Ještě v 79. minutě svítil na ukazateli stav 1:2 a nic nenaznačovalo tomu, že bychom měli naplno bodovat. Poslední desetiminutovka však byla z říše snů, nejprve se krásně technicky prosadil Kuba, v zápětí po krásné Kubově přihrávce prostřelil brankáře Berry a celý zápas korunovala akce v 91. minutě, kdy na vlastním vápně David vybojoval balon, který přihrál Milošovi, ten pak dále Kubovi a všichni tři v prudkém sprintu přečíslili hostující obranu, i přes to, že se Kubovi centr příliš nepovedl, dostal se balon k Davidovi, který zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Martina Vostárka, který k překvapení všech v plné rychlosti napálil balon z pětadvaceti metů přímo k tyči.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří se zúčastnili zápasu, především za jejich bojovnost, i přesto, že ne všichni byli zdravotně stoprocentně v pořádku. Takže jsme si připsali důležité první 3 body.

Příští sobotu zajíždíme k dalšímu mistrovskému utkání do Libčic, sraz je v 15:00.